jy

یادگار عشق

امروز برامون روز مهمی بود. میترسم الان اگه دلیلش رو بگم خیلی هاتون بهم بخندین. اما برای ما اتفاق مهمی بود. به نظر شما برای دو عاشق دیدن یه عکس خیلی بزرگ از جشن وصالشون چه حسی داره؟ ما امروز تخته شاسی یکی از عکس های عروسیمون رو روی دیوار خونمون نصب کردیم! شاید براتون سوال باشه که چرا تازه الان؟! اگر خاطرتون باشه ما برای عقد جشن مفصل گرفتیم و برای عروسی یه جشن کوچیک گرفتیم و رفتیم آنتالیا و بعد در برگشت مستقیم از فرودگاه اومدیم خونمون. اون روز قبل از اون جشن کوچیک رفتیم آتلیه و عکس گرفتیم. از اونجاییکه خودم گرافیک کار کردم، مثل سایر کارهایی که خودم بلدم نمیتونم کاری که یه نفر دیگه آماده کرده رو کامل بپذیرم. اینه که با عکاس که از دوستام بود قرار گذاشتم بعدش عکس های روتوش شده و طراحی شده رو پرینت نگیره و روی همون دی وی دی بده به خودمون تا بعدا خودم هم روش کار کنم.

اما این مدت این مساله هی عقب افتاد و فرصت و موقعیت پرینت این عکس ها و بخصوص تخته شاسی نبود.

تا اینکه بالاخره امروز بعد از اینکه تغییرات دلخواه خودم رو روی عکس ها دادم، بردم برام روی شاسی زدن.

حالا یه شاسی خیلی بزرگ از یه خاطره ی زیبا روی دیوار اتاق خوابمون نصبه. عکسه طراحی اسپورت و خاصی داره و سبک طراحی و ژست و نگاه ها برام پر از خاطره است.


نگاه کردن به این عکس برام حس خاصی داره. هر لحظه خاطرات سختی هایی که در حوالی اون روز وصال کشیدیم یادم میاد و با آرامش لبخند میزنم و تو دلم خدا رو شکر میکنم که به ما قدرت عظیمی داد که تونستیم این ماجراهای عجیب رو پشت سر بذاریم.

رامینم هم ماموریته و فردا میاد. بنابراین هنوز عکس رو ندیده. اونم به شدت بیتابه و تو تماس هاش مدام اشاره میکنه منتظر دیدن عکسه.

ما تا همیشه همین زوج عاشق خواهیم موند...+ کاش دلیل بعضی از نیرنگ های این آدم ها رو میفهمیدم. حسادت بد چیزیه! گاهی دلم میخواد بریم یه جای دور که اینا دیگه خوشی هامون رو نبینن!

+ یکی از مترسک ها! امروز اتفاقی اومد خونمون و شاسی عکس عروسیمون رو دید. حتی یه ذره ذوق نکرد. تازه ایراد هم گرفت و فقط به عکس خیره شد. بعد که رفت، یکی از وسایل خونمون شکست...

[ چهارشنبه 16 مرداد‌ماه سال 1392 ] [ 03:17 ق.ظ ] [ بهارنارنج و یاس رازقی ]